Vanaf vanochtend verkoopt Media Markt vouchers die recht geven op een retourticket van vliegtuigmaatschappij Vueling. Online zijn de bonnen nu al niet meer verkrijgbaar.
De vouchers van 59,99 euro (inclusief belastingen en toeslagen) geven recht op retourtickets naar acht Spaanse bestemmingen, waaronder Barcelona, Mallorca en Ibiza. Er waren tienduizend vouchers beschikbaar en de actie met de naam ‘Zon ont-spanje’ zou uiterlijk lopen tot en met volgend weekend.
Mogelijke beschikbaarheid
Op de site van Media Markt zijn geen vouchers meer te koop; bezoekers worden verwezen naar de fysieke winkels van de elektronicaketen. Succes is daar ook niet gegarandeerd: ‘Bezoek onze winkels voor mogelijke beschikbaarheid’, laat Media Markt weten.
‘Uit de markt gevist’
De opmerkelijke samenwerking tussen Media Markt en Vueling deed de afgelopen dagen het nodige stof opwaaien; ‘Er worden ineens tienduizend tickets uit de markt gevist’, was de gemiddelde reactie van reisbureaus volgens TravMagazine. De vouchers van Media Markt moeten tussen 11 november aanstaande en 18 juni 2014 worden verzilverd, waarbij meer dan zestig vliegdagen zijn uitgezonderd.
Ik voel me goed bekocht! Vouchers gekocht en direct willen reserveren op de Vueling site. Onmogelijk. Alle data geblokkeerd. Slechts t/m april 2014 te selecteren en niet t/m juni zoals geadverteerd. Bij Vueling erkende men het probleem maar men kon er ook niets aan doen. Mediamarkt wijst weer naar Vueling.
Wat een nep aktie.
Helemaal mee eens Tom, hier hetzelfde probleem. Er zijn welgeteld 0 vluchten op Malaga en Sevilla beschikbaar in november en december. Zo kan ik ook een actie starten, zeker als op 11 november het recht van reserveren al vervalt.
Dit vraagt om een gezamenlijke zaak tegen mediamarkt en Vueling. Er stond geen enkele beperking in de voorwaarden die hierop wees... Ik wil mijn geld in ieder geval terug zien.
Ja, heb hetzelfde. Ik zou op 7 januari (wat volgens de actie niet eens mogelijk is) naar Malaga kunnen vliegen, om vervolgens 20 februari weer terug te vliegen. Eerdere opties waren er niet.
Media Markt geeft geen geld terug. Ben bij twee vestigingen geweest, en een mail naar de klantenservice gestuurd.
Gewoon oplichterij! Ik was zaterdag 2 november bij Mediamarkt den Haag en heb nog 2 vouchers voor Sevilla kunnen kopen. Toen ik mijn code invoerde en mijn voorkeursdata aangaf, bleek de hele maand mei 2014 en juni 2014 al helemaal geen vluchten meer te hebben!! Vreemd was ook, dat ze bij Mediamarkt - zonder dat ik erom had gevraagd - al benadrukten dat ik geen geld terug zou krijgen..?!
De Klantenservice is alleen bereikbaar als je heel veel tijd en geduld hebt. Dat had ik dus niet.. Schandalig!
Lijkt me goed deze marketingmethode aan Kassa voor te leggen. Ik vind dat zo'n bedrijf als Media Markt hier niet mee weg kan komen. Oplichterij dient aangepakt te worden.
Min of meer zelfde probleem. 2x2 vouchers gekocht om 2x naar ibiza te kunnen. Ondanks herhaalde pogingen geen enkele optie. Uiteindelijk gebeld:
- kan alleen directe vluchten en naar Ibiza is dit pas van 3 mei!?
- beschikbare vluchten zijn vol??
dit wordt een gevalletje rechtsbijstand vrees ik, want ben nu bijna 240 euro kwijt voor vouchers waar ik niets mee kan!!!!
Graag je mail naar Tros Radar mailen! radar@tros.nl. Dat heb iik gedaan. mediamarkt wijst nar Vueling en Vuelingis niet bereikbar. Reizen zijn nooit beschikbaar geweest.
Heb gisteren een reactie gegeven maar ben denk ik de Code vergeten intevullen??
Voor al diegenen die zich bekocht voelen: Ik heb mijn geld teruggekregen. Screenprints gemaakt waarmee ik kon aantonen dat ik al op 1 november (de dag dat juni 2014 online ging) om 00:01 uur wilde boeken en dat alles vol bleek.
Hallo als er iemand is die de vouchers wil vekopen ik wil er wel 2 overnemen
Bel gerust 0624203844
Groetjes René
Mediamarkt is evenveel aansprakelijk als Vueling hiervoor, omdat zij dit ook aanbieden. Dit staat gewoon in de consumentenwet omschreven. leuk verzonnen, maar even aansprakelijk :). Dus doe daar wat mee.
Ik voel me totaal belazerd, als Spanje liefhebber wilde ik graag met mijn vrouw een lang weekend Sevilla of San-Sebastian, Ik heb deze vouchers gekocht op 01 november. Geen enkele vlucht meer vrij, diverse malen telefonisch contact gehad, ik moest maar naar de website, hier mijn problemen voorgelegd, ook hierbij feitelijk 0 op het rekest. Dit alles mocht ik ook in het engels doen, Als ik niet meer kan vliegen dan ik wil ik simpelweg MIJN GELD TERUG!!!.
Wij hebben navraag gedaan bij Vueling en Media Markt over de actie. Vueling zegt dat klanten oorspronkelijk tot 11 november hun vouchers konden verzilveren. Deze uiterste datum is later verzet naar 30 november. 'Voor deze actie boden wij vluchten aan tot juni. Het probleem was dat veel mensen tijdens deze maand wilden reizen, waardoor bijna alle vluchten al snel vol zaten', meldt Vueling.
Volgens Media Markt was de actie verlengd naar 30 november zodat klanten genoeg tijd hadden om hun vouchers te verzilveren. De keten biedt klanten die geen tijd hebben gehad om hun vlucht te boeken bij iedere Media Markt-vestiging een 'passende oplossing' aan.