Picnic heeft een nieuw elektrisch bezorgwagentje ontwikkeld. Het voertuig kan driehonderd kilo meer boodschappen vervoeren en heeft een grotere actieradius dan zijn voorganger.
De eerste exemplaren rijden deze week in Haarlem. De online supermarkt wil de komende jaren zijn huidige vloot van bijna vijfduizend bezorgwagentjes in Nederland, Duitsland en Frankrijk geleidelijk vervangen. Picnic ontwierp het nieuwe model zelf, op basis van ervaringen uit de bezorgpraktijk.
Meer veiligheid en gebruiksgemak
Het wagentje krijgt een bredere wielbasis voor een stabielere wegligging. Ook is het uitgerust met een automatische parkeerrem, verwarmde spiegels en een geïntegreerde dodehoekspiegel. Via software-updates op afstand kan Picnic de rijeigenschappen aanpassen, bijvoorbeeld bij sneeuw of gladheid.
Het zeil aan de zijkant maakt plaats voor een klep met verlichting. Daardoor staan bezorgers tijdens het uitladen beschut tegen regen en hebben ze in het donker beter zicht op de boodschappen. Ook krijgen de stoelen verwarming. Dankzij de modulaire opbouw zijn beschadigde onderdelen afzonderlijk te vervangen.
Door de extra laadcapaciteit verwacht Picnic meer bestellingen per rit te kunnen bezorgen. De grotere actieradius maakt het bovendien mogelijk om een groter bezorggebied te bedienen.

Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Picnic introduceert elektrisch bezorgwagentje met meer laadruimte