John Lyttle, ceo van de Boohoo Group, neemt afscheid van de Britse modegigant. De groep is eigenaar van Debenhams, Karen Millen, Boohoo, BoohooMan en PrettyLittleThing. Voorlopig blijft Lyttle nog samenwerken met de raad van bestuur terwijl er naar een opvolger wordt gezocht.
Het nieuws komt nadat de groep een schuldherfinancieringsovereenkomst van omgerekend 267 miljoen euro heeft veiliggesteld om zijn "volgende ontwikkelingsfase" te ondersteunen, schrijft Retail Gazette.
Financiële positie
De nieuwe schuldfaciliteit omvat een doorlopend krediet van omgerekend 150 miljoen euro, dat afloopt in oktober 2026, en een termijnlening van omgerekend bijna 117 miljoen euro die afloopt in augustus 2025. Deze financiering, geregeld met de bestaande bankpartners van Boohoo, is gericht op het verlagen van de totale rentekosten en het verbeteren van de financiële positie van de groep.
Geruchten
Het gaat al een tijd niet goed met de modewebshop. Begin 2023 moest Boohoo al bezuinigen en schrapte daarom banen op het hoofdkantoor. En begin deze maand kwam naar buiten dat de directieleden van Boohoo mogelijk een opsplitsing van het bedrijf overwogen. Het zou onder andere gaan over het afstoten van dochterondernemingen Debenhams en Karen Millen. Ook de verkoop van merken als Boohoo en PrettyLittleThing zouden tot de mogelijkheden behoren.
Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Ceo Boohoo neemt na vijf jaar afscheid