Plus introduceert een abonnementsdienst voor online boodschappen, waarmee klanten tegen een vast bedrag onbeperkt bezorging krijgen.
Met de Plus Bezorgbundel kunnen klanten hun boodschappen onbeperkt laten bezorgen zonder extra bestelkosten. De supermarktketen speelt daarmee in op de groeiende vraag naar gemak en voorspelbare kosten in e-commerce. Klanten kiezen uit een looptijd van één, drie of twaalf maanden.
De maandbundel kost 13,99 euro en is maandelijks opzegbaar. Voor drie maanden betalen klanten 12,99 euro per maand (38,97 euro totaal). De jaarbundel is met 10,99 euro per maand het voordeligst, omgerekend 2,54 euro per week. Voor alle varianten geldt een minimaal bestelbedrag van 50 euro per bestelling.
Volgens Plus is de bundel bij minimaal twee bestellingen per maand al voordeliger dan losse bezorgkosten. Om de drempel te verlagen, biedt de retailer een proefperiode met één maand gratis bezorging.
Met het abonnement zet Plus verder in op loyaliteit en frequent gebruik van zijn online kanaal.

Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Plus komt met bezorgbundel