Amazon lanceert zijn koopjesplatform Haul in het Verenigd Koninkrijk. Het is de eerste Europese markt waar het bedrijf zijn antwoord op Temu en Shein introduceert.
Amazon Haul is sinds deze week in bèta beschikbaar voor Britse klanten via de Amazon Shopping-app. Binnen deze aparte omgeving kunnen gebruikers winkelen in diverse categorieën zoals mode, wonen en lifestyle. Alle producten kosten minder dan 20 pond; het merendeel is zelfs geprijsd onder de 10 pond. Sommige artikelen zijn al vanaf 1 pond verkrijgbaar.
Haul heeft een eigen zoekfunctie, winkelmandje en afrekenproces. Daarmee wil Amazon zorgen voor een snellere en leukere shopervaring. Klanten krijgen gepersonaliseerde aanbevelingen en profiteren van extra kortingen bij grotere bestellingen. Bestellingen boven de 15 pond worden gratis thuisbezorgd; daaronder geldt een verzendtarief van 2,99 pond.
Volgens Amazon biedt Haul de betrouwbaarheid die klanten gewend zijn, met beoordelingen en gratis retouren. Producten worden gecontroleerd op veiligheid en naleving van regelgeving. De winkelervaring sluit aan bij eerdere innovaties waarmee Amazon de app persoonlijker en overzichtelijker heeft gemaakt.
De uitrol van Haul in het Verenigd Koninkrijk volgt op een eerdere introductie in de Verenigde Staten, in november. Sindsdien werd al vaker gespeculeerd over een uitbreiding naar Europa.
Haul wordt in het Verenigd Koninkrijk gefaseerd uitgerold.
Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Amazon introduceert Haul in Europa: UK als eerste aan de beurt