Vergelijkingswebsite Knibble gaat nu ook refurbished elektronische apparaten uit webshops naast elkaar zetten. De start-up springt daarmee naar eigen zeggen in het gat van de toenemende vraag naar zo-goed-als-nieuw producten.
‘We zagen dat steeds meer elektronicawebwinkels naast nieuwproducten ook renewed, refurbished, outlet en andere zo-goed-als-nieuw-producten aanbieden’, schrijft het bedrijf in een persbericht. ‘We willen graag een heldere blik werpen op prijzen in deze snelgroeiende markt, zodat consumenten een betere aankoopoverweging kunnen maken.’
Twinkle100-spelers
Knibble heeft inmiddels 140 verschillende webshops in elektronica aan zijn website gekoppeld. Hieronder vallen ook Twinkle100-spelers als wehkamp, BCC en Paradigit. Het bedrijf maakt gebruik van de ‘beknibbel-wekker’ om consumenten te attenderen op aanbiedingen. Naast elektronica staat Knibble vol met producten uit andere categorieën als gereedschap, lampen, sport en outdoor.
Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Knibble vergelijkt ook refurbished elektronica uit shops
Je kunt niet meer reageren op dit artikel.