Fleurop neemt verzendorganisatie WY Bloemisten over. Door de overname stijgt het totaal aantal aangesloten bloemisten naar ruim 1.300.
Beide organisaties blijven zelfstandig opereren, met behoud van hun eigen identiteit, netwerk en samenwerkingsvormen. Volgens Fleurop-ceo Anita de Hart biedt de overname kansen voor innovatie, schaalvoordelen en een sterkere positie van de lokale bloemist in de bezorgmarkt. Ook moet de samenwerking leiden tot een verbeterde klantbeleving, zowel voor consumenten als zakelijke klanten.
‘Door samen te werken, kunnen we onze expertise bundelen en blijven investeren in digitale ontwikkeling en diensten voor bloemisten’, aldus De Hart. Ze benadrukt dat de positionering van WY Bloemisten blijft bestaan.
Strategische groei
De overname past binnen de groeistrategie van Fleurop, dat inzet op uitbreiding van het productaanbod, verdere digitalisering en nieuwe samenwerkingen. De overname wordt per 1 januari formeel afgerond. De oprichters van WY Bloemisten, Wim Meuleman en Yvonne Sierhuis, blijven voorlopig betrokken.
WY Bloemisten werd opgericht in 2020 en telt ruim 800 aangesloten bloemisten.

Er is op dit moment 0 keer gereageerd op:
Fleurop neemt WY Bloemisten over